Через цигарки чех втратив автомобіль за півмільйона гривень
У вихідні прикордонники Львівщини запобігли кільком спробам контрабанди тютюнових виробів. Зокрема, через контрабанду цигарок вилучили вантажівку та причіп вартістю півмільйона гривень.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Державної прикордонної служби України Західного регіонального управління, до пункту пропуску «Шегині» для проходження прикордонно-митного оформлення заїхав вантажний автомобіль «ДАФ» з причепом. Керував ним громадянин Чехії. Під час детальнішого огляду у конструктивних порожнинах балки шасі автомобіля та у конструктивних порожнинах двох балок шасі причепа оглядова група виявила 412 пачок цигарок українського виробництва.
Транспортний засіб та тютюнові вироби вилучили. Вантажівку та причіп оцінили у півмільйона гривень, а вартість цигарок порівняно з вищевказаною сумою взагалі сміховинна.
Також у пункті пропуску «Рава-Руська» українця піймали із значно більшою кількістю цигарок – понад 7 тисяч пачок. У мікроавтобусі «ДАФ» чоловік обладнав схованку у вигляді подвійних дверцят, у які і сховав цигарки. Але здійснити контрабандну оборудку йому не вдалося – прикордонники виявили і схованку, і тютюнові вироби. Конфіскований товар та транспортний засіб працівники митниці оцінили у суму понад 70 тисяч гривень.