Через збитки «Залізничнетеплоенерго» проводить квартирні рейди для перевірки показів лічильників

СуспільствоОрися Шиян, 14 серпня 201710096

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» провело аналіз споживання гарячої води мешканцями Залізничного району Львова. За результатами порівняння показів загальнобудинкових лічильників і показів квартирних лічильників, різниця коливається в межах 55%. Відповідно, підприємство втрачає 70 млн грн через втрати в гарячій воді, передає прес-служба ЛМР.

Заступниця директора з економічних питань ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Ярослава Єлфімова уточнила, що втрати в загальнобудинковій мережі можуть бути через несанкціонований відбір, недосконалість лічильників, які дають можливість втручатися в їхню роботу.

«ЛМКП «Львівводоканал» встановив прилади обліку холодної води в усіх наших ЦТП. Тому ми маємо можливість порівняти скільки ввійшло гарячої води в систему гарячого водопостачання і скільки нарахувань ми виставили до оплати мешканцям, відповідно до показів поквартирних лічильників. Втрати сягають близько 55%», ‒ пояснила вона.

Підприємство порівняло покази в міжопалювальний період, коли подається лише гаряча вода. Різниця показів приладів обліку ІТП і поквартирних лічильників показала такі ж втрати.

За словами Ярослави Єлфімової, з усіх споживачів ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 46% щомісячно не користуються гарячою водою і не подають показників. З решти 54% близько 40% показує споживання гарячої води менше 1 м3.

«Тому ми створили рейдові групи, які ходять по квартирах і знімають покази. Якщо бачимо, що людина подавала значно нижчі показники, ніж зафіксував її прилад обліку, то виставляємо їй до оплати цю різницю. Якщо протягом 3-х днів вона не оплачує, то звертаємось у правоохоронні органи у зв’язку з тим, що відбувся факт крадіжки», ‒ додала Ярослава Єлфімова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук