Через зношене обладнання львівського ОХМАТДИТу життя дітей під загрозою

Головні новини Львова 12.04Ольга Зеліско, 12 квітня 2016, 17:41 0

У відділені інтенсивної терапії львівської лікарні ОХМАТДИТ залишилось лише чотири робочі апарати штучного дихання, та й вони працюють на чесному слові. Допомогти маленьким пацієнтам зголосились волонтери, вони збирають гроші на два універсальні апарати ― для новонароджених та старших дітей.

Кілька тижнів уже лежить в реанімації двомісячне немовля Максим. Дихає хлопчик за допомогою пристрою вентиляції легенів.

«В цього пацієнта є вроджена вада серця, ще не скорегована, є двобічна пневмонія і важкий сепсис. Дитина потребує постійної штучної вентиляції для стабілізації стану», ― розповіла лікар-анестезіолог ОХМАТДИТу Віра Приймакова.

Проте відвезти обладнання на ремонт до Києва медики не мають як, інакше вони не зможуть лікувати дітей. Інші апарати вентиляції легенів уже давно вийшли з ладу.

«Цей апарат є в нас уже 4-5 років, але він вийшов з ладу. Ми його неодноразово ремонтували, на жаль, він не працює. Цей апарат ми складали самостійно, як могли, так склали. В іншому апараті є час від часу проблема з подачею кисню», ― пояснила лікар.

Є потреби і у реанімаційному відділенні новонароджених. Тут потрібні відсмоктувачі, лампи фототерапії, а найбільше ― столики для виходжування немовлят.

«В нас сьогодні дуже велике поступлення хворих і нам не вистачає ліжок, на яких би лежали немовлята. Це справді в нас катастрофічно з тими ліжками», ― бідкається заввідділом реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ Наталія Кунта.

Благодійний фонд уже домовився про купівлю двох апаратів штучного дихання в київської фірми. Для цього потрібно зібрати 1 мільйон 200 тисяч гривень.

«Щоб нам зараз купити два апарати, нам потрібно мільйон 200 тисяч гривень. Один апарат вартує 600 тисяч і нам готові його передати вже наступного тижня. Але мінімум 600 тисяч ми маємо знайти, причому алярмово», ― розказала керівник благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

Нове обладнання має підійти і для новонароджених, і для старших дітей. Лікарі та волонтери просять про допомогу небайдужих. Адже йдеться про життя наймолодших пацієнтів.

Реквізити для допомоги:

БФ «Крила надії»

ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м. Львів

МФО 325365

ЄДРПОУ 35620901

Рахунок 2600001336292

Призначення платежу: «добровільна пожертва реанімація»

ПриватБанк 4731 2171 0995 3453 ― карта волонтера

Контактні телефони:

050-430-71-88 Наталя

067-32-32-550 Соломія

050-370-90-02 Марина

Щоденний звіт вранці на сайті Благодійного фонду.

До завершення збору всі надходження через кнопку DONATE акамулюються виключно на реанімацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук