Чергу на безкоштовне обстеження в кабінеті МРТ у Львові займають з ночі

СуспільствоВіталій Кубліков, 20 лютого 2015, 20:05 14694 1

Сьогодні, 20 лютого, пацієнти «штурмували» кабінет головного лікаря Львівського обласного діагностичного центру. Людей обурює, що запис на обстеження в магнітно-резонансному томографі здійснюють лише раз на місяць. До того ж і кількість місць обмежена.

Саме 20-го числа кожного місяця формується черга. Є тільки 82 місця. Тож люди збираються ще вдосвіта. Відповідно, крики й сварки – тут уже звичні.

За словами пані, яка приїхала з Борислава, вона записалась до списку, але, як з’сувалося, він тут не один. «Тут люди билися. Тут стояли якісь люди. І пропускали по одній людині. І мали списки», – розповіла пані Любомира.

Ті, хто нині запишуться вже після восьмого десятка, зможуть пройти процедуру з магнітно-резонансним томографом через два місяці. Для декого це нереальний термін.

«Я лежу в лікарні і прийшла о 3:30 ночі. І ще досі не попала. Я маю тисячу гривень пенсії, я не можу собі лікування дозволити за гроші», – скаржиться пацієнтка пані Марія.

Люди, які прийшли на обстеження на МРТ, кажуть, що це єдиний у місті безкоштовний апарат. Ціни в інших кабінетах дуже «кусаються».

«От на Залізничну лікарню як піти або ще десь там – треба 1200 заплатити, а тут воно безкоштовно. Але тут є два, а то й три списки, тож потрапити нереально», – бідкаються львів’яни.

Головний лікар Діагностичного центру Роман Пукаляк уже не дивується обуренню пацієнтів. «Така ситуація є кожного 20-го числа. Буває більше незадоволених, буває менше. Сьогодні, певно, була критична маса невдоволених», – пояснив Роман Пукаляк.

Про катаклізм у Діагностичному центрі добре знають в обласному департаменті охорони здоров’я. Його очільник каже, що бракує ще принаймні одного апарата. «Якусь модель ми напрацюємо. Проблема в тому, що апарат тільки один. Фактично, є ефект вузького горла. І тут логістично грамотно треба розвести, або робити цілододобову роботу. Єдиний вихід – збільшення кількості такого обладнання», – резюмував начальник обласного департаменту охорони здоров'я.

Просити гроші на купівлю ще принаймні одного МРТ для області будуть в Києва. Адже це питання мільйонів доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук