Чернівці вимагають в Тимошенко терміново відмінити постанову НКРЕ
Депутати Чернівецької міської ради вимагають від Президента та прем’єр-міністра України терміново відмінити постанову НКРЕ щодо підвищення у 3,1 рази тарифів на електроенергію для населення за умови споживання її понад 400 кВт/год на місяць. Про це ZAXID.NET повідомили у мерії Чернівців.
Депутати звернули увагу, що ця постанова, яка лише погіршуватиме благополуччя людей, вкрай негативно сприйнята мешканцями Чернівців. Звернення з цього приводу до керівництва держави одностайно прийняла 2 квітня сесія міської ради.
"Ми розуміємо необхідність запровадження в державі режиму економії всіх енергоресурсів, включно і електроенергії, але вважаємо, що НКРЕ повністю ігнорує Указ Президента щодо запровадження на період стабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні мораторію на підвищення цін на товари та послуги суб’єктів природних монополій та курс Кабінету міністрів на зменшення використання газу за рахунок інших джерел енергії, в тому числі електроенергії", - йдеться у зверненні депутатів міської ради.
Вони вимагають заслухати діяльність НКРЕ на засіданні РНБО. Увагу керівництва держави звернуто й на той факт, що у Чернівцях немає централізованої подачі гарячої води, в квартирах та будинках встановлені електробойлери і, як наслідок, теплокомуненергетика менше використовує газу, але багато сімей щомісячно споживають понад 400 кВт електроенергії.