Чи буде наркоз?

Ростислав Слав’юк, 23 березня 20105660

В новинах з уст Соболєва прозвучало, що Україна вагітна реформами. Для пересічного українця ця вагітність не обов’язково супроводжуватиметься виплатами при їх народженні. А враховуючи множину, то стає страшно. Хто ж буде акушером? Ми не говоримо про хресного батька, бо ще зарано.

Зрештою, кожна реформа – це злам. А ламати, як відомо, не будувати. Реформування вимагатиме вкрай непопулярних заходів. І те, що депутати не прийняли закон про оподаткування нерухомості, свідчить про тваринний страх бути виявленими зі своїми «майновими комплексами», чи просто з комплексами -– повноцінності. Як писала одна молода особа – нерухомість не доходи і заховати її важко.

Однак непопулярні заходи вдарять по старенькому гаманцю пересічного українця. С.Тігіпко розуміє, що у нього є два варіанти: або він буде реформатором і принесе владі дивіденди і авторитетність, незважаючи на прокльони населення на першому етапі реформ, або згорить на роботі і весь політичний проект на тему «Своя партія» накриється мокрим рядном.

Очевидно, раз Україна вагітна реформами, то влада мусить чи приймати все природнім шляхом, чи робити кесарів розтин. Очевидно, що в силу старості пацієнтки доведеться робити розтин.

Чи буде боляче пересічному українцеві? Невідомо. Відомо лишень, що коштів на наркоз у бюджеті немає. Очевидно влада мусить зрозуміти, що різати доведеться від пупа пацієнтки. А пупом є наші можновладці, олігархи, судді…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • IMF 23 березня 2010, 16:30

  І лише нині МВФ вустами свого представника в Україні розставив крапки над «і». За словами Макса Альєра, «Міжнародний валютний фонд оцінює дефіцит державних фінансів України за підсумками 2009 року на рівні 11,5% ВВП. І до цього показника включено дефіцит державного бюджету України на рівні 6,5% ВВП, дефіцит НАК «Нафтогаз України» – 2,5% ВВП і обсяг коштів, використаних для докапіталізації комерційних банків, – 2,5% ВВП».

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • mick 23 березня 2010, 14:38

  а) "влада мусить зрозуміти, що різати доведеться від пупа пацієнтки. А пупом є наші можновладці, олігархи, судді…" - такое может говорить только наивный ребенок. Или (скорее) мы имеем дело с лицемерием автора. б) "те, що депутати не прийняли закон про оподаткування нерухомості, свідчить про тваринний страх" - а это обыкновенное очковтирательство. В предыдущем своем блоге автор призывал принять этот закон, невинно делая вид, что не знает об УЖЕ состоявшемся голосовании. Теперь знает, зато по-партизански скрывает от читателя, кто же закон провалил. И снова тот же вывод: детская наивность (не верю), либо лицемерие.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук