Чиновники «Укрзалізниці» розкрадали кошти на постачанні неякісних запчастин з РФ

СБУ викрила масштабне розкрадання в «Укрзалізниці»

Чиновники «Укрзалізниці» розкрадали кошти на постачанні неякісних запчастин з РФ
фото СБУ
СБУ провела масштабні обшуки у справі про розкрадання коштів «Укрзалізниці»

СБУ встановила, що посадовці «Укрзалізниці» у змові з підрядниками підписали контрактів на майже 200 млн грн без відповідних дозволів і сертифікатів і привласнювали кошти з постачання неякісних запчастин. Про це 22 липня повідомила прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що протягом 2018-2019 років посадовці «Укрзалізниці» забезпечували низці підприємців перемоги у тендерах, незважаючи на те, що підрядники не мали відповідних дозволів та сертифікатів на роботу.

Окрім того, підприємці постачали «Укрзалізниці» неякісні запасні частини, завезені контрабандним шляхом з РФ. Загальна сума контактів становила майже 200 млн грн.

Зазначається, що через фальсифікації обсягів робіт і фіктивні фірми було привласнено і переведено в готівку 50 млн грн.

Зокрема, виявлено договори постачання, акти здачі-приймання робіт, реєстри податкових та видаткових накладних, рахунки на оплати, авізо, технічні паспорти, посадові інструкції, довіреності, сертифікати.

В офісі компанії-постачальника, причетної до схеми, правоохоронці вилучили 65 тис. доларів США, понад 2 млн грн, печатки низки комерційних структур, залучених до фіктивних господарських операцій, у тому числі підроблену печатку національного перевізника.

Зараз триває досудове слідство за статтями про зловживання владою і ухилення від сплати податків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук