Чиновників Чернівецької області перевірять на причетність до антимайдану

У Чернівцях почала працювати комісія з питань перевірки протиправних діянь правоохоронних органів та посадових осіб під час акцій протесту.

Члени комісії зобов'язані перевіряти факти протиправних діянь, які стосуються масових акцій суспільно-політичного протесту, що відбувалися в Україні з 21 листопада минулого року, повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.

За словами першого заступника голови Чернівецької ОДА Іван Рибак, основним завданням діяльності комісії є неупереджений і всебічний розгляд всіх фактів, які можуть свідчити про перевищення повноважень з боку окремих посадовців та правоохоронців області.

Формування такої комісії також пов'язане із листом голови тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України Геннадія Москаля, який надіслав його до Чернівецької ОДА.

У листі йдеться про те, що тимчасовою слідчою комісією розслідуються факти використання головами обласних та районних державних адміністрацій своїх службових повноважень в політичній боротьбі з громадянами України, які вийшли на мирні акції протесту по всій Україні.

Також в листі Москаль пише: «відомо, що чиновники відправляли працівників державних структур на антимайдан і додатково проплачували такі поїздки». Народний депутат з метою встановлення винних просить призначити за цими фактами внутрішньо-службові розслідування, встановити джерела фінансування таких поїздок і їх корупційну складову.

До участі у роботі новоствореної комісії запрошено представників громадських об'єднань. Ті в свою чергу запропонували провести службові розслідування у всіх структурних підрозділах обласної та районних державних адміністрацій, рекомендували органам місцевого самоврядування провести аналогічні перевірки, ввести до складу комісії представників УМВС України в Чернівецькій області, прокуратури Чернівецької області та Управління СБУ в Чернівецькій області.

Комісія засідатиме щосереди о 12 годині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук