Чиновниця львівського відділення АМКУ помилково задекларувала авто за 74 млн грн

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 29 березня 201917651
Чиновниця львівського відділення АМКУ помилково задекларувала авто за 74 млн грн
фото autoexpress
Range Rover Evoque 2014 року випуску можна прибдати приблизно за 800 тис. грн, а не 74 млн грн

Головна спеціалістка третього відділу досліджень та розслідувань Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Галина Шуліченко випадково задекларувала мільйонні доходи.

Згідно з поданою Галиною Шуліченко декларацією про доходи за 2018 рік, вона отримала 14 млн грн зарплати в АМКУ, ще 12 млн грн вона отримала від відчуження рухомого майна, а також 6,7 млн грн зарплати отримав її чоловік Олександр.

Також Галина Шуліченко задекларувала дві машини, співвласниками яких є її чоловік Олександр. Йдеться про Skoda Octavia A5 Ambiente 2010 року випуску, яке згідно з декларацією коштує 20 млн грн, а також авто Range Rover Evoque 2014 року випуску за 74,3 млн грн.

Додамо, що торік, коли Галина Шуліченко подавала свою щорічну декларацію про доходи, вона вказала, що вартість авто Skoda Octavia A5 Ambiente становить 200 тис. грн. Згідно з спеціалізованими сайтами з продажу авто, Range Rover Evoque 2014 року випуску можна придбати приблизно за 800 тис. грн, але аж ніяк не 74,3 млн грн.

Відтак, очевидно, що чиновниця помилилась при заповненні своєї декларації, дописавши зайві нулі.

У відділі досліджень та розслідувань Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету ZAXID.NET повідомили, що наразі Галина Шуліченко перебуває у відпустці та не зможе спілкуватись із журналістами.

На запитання про декларацію чиновниці співробітниця АМКУ, яка відмовилась представитись, відповіла: «Вона просто поставила кому, а після коми два нулі. Це інтернет, просто комп’ютер забрав кому і додав тих два нулі. Це механічна помилка. Вона заповнювала [декларацію] 27 березня і ще має 5 днів для внесення правок, і вона їх обов’язково внесе».

Зазначимо, що Галина Шуліченко уже третій рік подає електронну декларацію про доходи, однак такі помилки з заповненням даних у неї виникли вперше.

Нагадаємо, що у 2017 році схожа ситуація виникла із двома львівськими ректорами, які випадково задекларували мільйонні доходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук