Число мусульманського населення у Європі до 2050 року може зрости втричі

СвітРоман Ганкевич, 1 грудня 20174265
Число мусульманського населення у Європі до 2050 року може зрости втричі
фото AP Images
Мусульмуни на п'ятничній молитві у Парижі

Кількість мусульманського населення в Європі потроїться до 2050 року. Про це свідчать результати дослідження, проведеного американським дослідницьким центром Pew Research Center, передає Daily Mail.

Як наголошують у дослідженні, мусульманське населення в Європі, зокрема і у Великій Британії, і надалі буде зростати протягом наступних десятиліть, навіть якщо імміграція на континент припиниться. «Навіть за умови повного припинення імміграції мусульман їхня частка серед населення зросте з 4,9% у 2016 році до 7,4% у 2050 році», - свідчать дані центру.

Прогнозований відсоток мусульманського населення у Європі у 2050 році

Фахівці пояснюють це тим, що народжуваність серед мусульман, як правило, вища, ніж в інших європейців.

Особливо це стане помітним у Бельгії, Франції та Італії, тому там проживає переважно молоде мусульманське населення. За двома іншими сценаріями - «середньої» і «високої» міграції - до середини століття мусульмани становитимуть від 11% до 14% населення Європи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що науковці спрогнозували значне зменшення чисельності населення України до 2050 року. За прогнозом ООН, Україна входить до десятки країн світу із найвищими темпами скорочення населення (більш як на 15% до 2050 р.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук