Читачам аккаунта Папи у Twitter обіцяють прощення гріхів

СвітОксана Панчишин, 17 липня 201311530
Читачам аккаунта Папи у Twitter обіцяють прощення гріхів
фото versii.if.ua
Папа Римський Франциск

Представники католицької церкви вважають, що читання мікроблога Папи свідчить про каяття людини і її участь у релігійному житті. Тому фоловери аккаунта Папи заслужили індульгенції.

Папа Римський Франциск надаватиме прощення грішникам з числа фоловерів його аккаунта на сервісі мікроблогів Twitter, передає Lenta.ru.

Передбачається, що завдяки цій індульгенції душі померлих католиків-читачів понтифіка проведуть у чистилищі перед переселенням в рай менше часу, ніж інші, пише газета The Guardian.

Раніше в офіційному католицизмі вважалося, що скоротити час перебування в чистилищі можна, лише щиро покаявшись у гріхах.

Як пояснив представник Ватикану, про каяття людини говорить і її активна участь у подіях релігійного життя, до яких належить і читання Twitter Папи Римського.

Втім, у Ватикані попередили, що подібні прощення не будуть автоматично звільняти одержувачів від усіх гріхів. Як і в колишні часи, однією з умов для отримання індульгенції (відпущення гріхів) залишиться щира віра та особисте покаяння у гріхах, неправедних вчинках.

Католики вважають, що в чистилищі перебувають душі людей, які розкаялися, а також тих, хто скоїв легкий гріх. Після спокутування гріха вони потрапляють в рай.

У середні віки папські індульгенції заслужили недобру славу, оскільки нерідко ставали предметом купівлі та продажу. Зараз Ватикан обіцяє видавати індульгенції абсолютно безкоштовно, ґрунтуючись лише на ступені залучення потенційних одержувачів у справи церкви.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук