Нові контрактники із Львівщини хочуть воювати на Донбасі

Головні Новини за 27 листопадаОксана Лабойко, 27 листопада 2014, 15:01 1666 0
дивіться також

Майже 70 осіб у листопаді прийшли у військові комісаріати Львівщини, щоб записатись у контрактники. Це двічі більше, ніж середньомісячні показники за рік. Чим це зумовлено у Львівському обласному комісаріаті не знають, але роботою готові забезпечити всіх придатних до служби. 

«Це пов'язано, напевно, і з патріотизмом, у першу чергу із патріотизмом. Ну, і наступна причина - це матеріальне забезпечення. Зараз заробітна плата контрактників становить приблизно 3 тисячі гривень. Досить багато, плюс соціальне забезпечення», - розповів кореспонденту ZAXID.NET т. в. о. обласного військового комісара Олександр Тіщенко.

Сьогодні майбутні контрактники складали психологічні тести. Це останній етап перед зарахуванням на службу.

«Ми перевіряємо їхню стресостійкість, особисті якості, адже професія військового достатньо складна, особливо сьогодні. Більшість проходять тестування, ну, але декого відсіюємо», - наголосила психолог обласного військового комісаріату Урина Маєвська. 

Добровольці самі мають право обирати посаду в армії і навіть місце служби. Хоча тепер усіх обов'язково питають, чи готові вони будуть виїхати у зону АТО. Більшість каже, що так. Багато з них взагалі тільки для цього і записуються на контрактну службу. Серед таких – 39-річний Володимир Пірус зі Стрия. 

Чоловік розповів, що його професія набагато перспективніша, аніж армійська посада і, якби не війна, в армію ніколи б не пішов.

«Я маляр, фарбую автомобілі. Мав нормальну роботу. А ким я себе бачу в армії, ну, там не вибирають, куди поставлять, там і буду. Готовий їхати в зону АТО, треба захищати країну. Але коли війна закінчиться, планую повернутись на свою роботу, не бачу в армії для себе ніяких перспектив», - наголосив Володимир.

Не бракує серед добровольців і жінок. Ольга Юрчик прийшла до військкомату продовжувати сімейний підряд. Її батько і чоловік військові. Жінка каже, що також готова поїхати на схід, якщо відправлятимуть, хоча добровільно зголошуватись не буде. В армії бачить себе телеграфісткою. 

«Освіта у мене вища. Закінчила економічний факультет у Дублянах. Військовою вирішила стати, ще коли поступила в інститут. Але спочатку чоловік був проти, а тут така нагода випала, прийшла записатись. У майбутньому планую дослужитися до пенсії і вірю, що все буде добре», - розповіла Ольга.

На контрактну службу в області від початку року зарахували понад 600 добровольців. У комісаріаті кажуть, готові забезпечити роботою ще понад тисячу осіб. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук