«Чому я 50-й у списку? Тому що ті 49 кращі за мене», - Садовий

Головні Новини за 27 жовтняМарта Когут, 27 жовтня 2014, 11:29 0
дивіться також

У неділю, 26 жовтня, ввечері, у головному штабі «Самопомочі» у Києві лідер партії Андрій Садовий та перші люди зі списку розповіли про своє бачення роботи у парламенті, а після перших даних екзит-полу зробили перші заяви.

Садовий переконаний, що у Верховній Раді повинні бути люди, які готові і будуть нести пряму відповідальність за те, що вони роблять. 

Міський голова Львова наголосив, що новим людям потрібно дати можливість самостійно формувати власні команди, адже за його переконаннями, персональна відповідальність це саме те, чого бракує Україні вже десятки років. 

Лідер партії повідомив, що поки не коректно говорити про участь партії у коаліції: «Базово я переконаний, що всі адекватні сили, які пройшли у парламент повинні працювати разом, і повинні спільно думати про нашу державу. Але ми принципово маємо свою позицію, ми проти формування уряду на засадах квотності, тому що це негативно для держави, це злочинно для держави». 

Окрім того, поки що невідомо, хто стане керівником фракції, проте цю людину оберуть демократичним шляхом. 

Перша зі списку партії Ганна Гопко знає, заради кого та чого готова стати народним депутатом. «Україна заслужила і ті люди, які загинули на Майдані, і ті люди, які воюють на Сході, вони заслужити те, щоб політики ставали іншими», - наголосила політик.

Гопко повідомила, що вони перші, хто відкрили списки, навіть коли закон цього не вимагав, таким чином дали оцінити тих, хто йде до парламенту. До того ж члени партії оприлюднили свої фінансові декларації, а напередодні, 25 жовтня з’явився звіт грошей, які отримали на рахунок партії, а це понад 26 мільйонів гривень.

Ганна Гопко заявила, що партія і надалі залишатиметься чесною та прозорою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук