Чорнобильці Львова звернулись до Ляшка та донецьких колег

Христина Нога, 23 листопада 201114681
Чорнобильці Львова звернулись до Ляшка та донецьких колег

Львівські представники Чорнобильських організацій передали своє звернення народному депутату України, лідеру Радикальної партії Олегові Ляшку з проханням озвучити його з трибуни Верховної Ради України, щоб їх вимоги почула вся Україна. Про це повідомив голова Львівської міської організації Радикальної партії Павло Юсупов.

«Звертаємось до Вас з проханням стати на наш захист та підтримати Львівських чорнобильців, як Ви це робите в усій Україні та зачитати наші вимоги із трибуни Верховної Ради, щоб їх почула вся країна. Ми з кожним днем втрачаємо надію на те, що влада почує наші вимоги та піде нам на зустріч. Просимо Вас, як народного депутата України, лідера Радикальної партії донести наступні наші вимоги, які не суперечать ні Конституції України, ні законодавству.

1 . Закликаємо не перекручувати у засобах масової інформації факти про виплату пенсій інвалідам -

чорнобильцям згідно з судовими рішеннями;

2. Негайно припинити цькування суспільства та геноцид проти чорнобильців;

3.  Забезпечити верховенство права та виконати всі судові рішення, винесених іменем України;

4. Терміново призначити нам пенсії, які ми отримували і повинні отримувати згідно судових рішень

враховуючи борг за листопад 2011 року;

5. Надати пільги УСІМ категоріям потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Держава надала соціальні гарантії для Всіх категорій чорнобильців;

6. Якщо Другов О.О. не може виконати наші умови - геть у відставку.

Звільніть місце Іванковій Р.Я. - адекватному чиновнику

7. Проводити роз’яснення, щодо чорнобильських питань в засобах масової інформації, лише в присутності, представника чорнобильської організації», - йдеться у зверненні.

За словами Павла Юсупова, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС зазначають, що доведені до відчаю і готові боротись за свої права до кінця.

«Нас залишили без вибору, або ми відстоюватимемо свої права усі разом, або помремо поодинці без засобів для існування», - додається у зверненні.

Крім того, за словами голови ЛМО Радикальної партії, львів’яни звернулись до своїх колег з усієї України із закликом бути єдиними.

«Дорогі донеччани, харків’яни та мешканці інших областей України! У нас з Вами спільні проблеми. Не дамо владі посварити нас. Ми з Вами готові йти до кінця, щоб голос кожного з нас був почутий. Подаємо Вам руку дружби та партнерської співпраці. Якщо влада ігноруватиме нас і надалі – зустрінемось з Вами у столиці та покажемо на що здатен народ доведений до відчаю!», - заявляють представники Львівщини.

«Я вважаю, що на сьогоднішній день чорнобильці показали  приклад усьому українському суспільству, як потрібно відстоювати свої права та протидіяти свавіллю влади. Кожен повинен задуматись чи потрібна Україні влада яка обкрадає людей, що ціною власного здоров’я і життя рятували народи багатьох країн від наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС», - каже Павло Юсупов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук