Чотиримісячний Назарчик потребує термінової операції

Головні новини Львова за 04.09Оксана Сенишин, 4 вересня 2015, 19:47 543 1

Він народився практично здоровим, лише з жовтушкою, а вже менш, як за місяць встиг сильно налякати своїх батьків. Чотиримісячний Назарчик потребує пересадки печінки. Допомогти йому в боротьбі за життя може кожен з нас.

«Він активний, він їсть, він грається. Тобто у всьому дитина здорова. Просто що не функціонує та печіночка наша», — розповідає мама Назарчика Іванка Гєрі.

Вони з Макарова, Київської області. В пологовому їм сказали, що в малюка банальна жовтушка і навіть вчасно виписали.

«Коли ми вже вдома були, через дві неділі, 10 травня, ми побачили, що кров на памперсі у нас. Сказали, що це нічого страшного. А вже 11 травня було в нас все в крові. І ми поїхали в лікарню», — пригадує Іванка.

Кров сочилася з пупка. Ані в районній, ані в обласній лікарні не могли встановити діагнозу. Тримали малюка в реанімації. Врешті за чотиригодинну операцію взялися лікарі ОХМАТДИТу. І знову два тижні мовчанки.

«Нам ставили сепсис, нам ставили гіпатити, нам ставили торчінфекції. Навіть, перед операцією, лікарі, які нас брали оперувати, вони сказали: ми не знаємо, чи це є точно атрезія чи не атрезія — просто будем розкривати животик і дивитися, що там», — додає жінка.

Виявилося, атрезія жовчевивідних шляхів — це патологія, коли шляхи або непрохідні, або відсутні взагалі. Потрібна термінова операція вартістю у сімдесят тисяч євро.

«Я буду донором для своєї дитини, оскільки мамина печінка – це найкраще.  Пересадка в нас буде у Варшаві, оперуватися будемо разом», — зазначає Іванка Гєрі.

Зателефонувавши за номером (097 278 67 43 — Іванка Гєрі), ви теж можете дати шанс Назарчику перемогти своє випробування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук