Cокільницька сільрада з другої спроби знайшла підрядника для будівництва школи за ₴167 млн

Візуалізація майбутньої Сокільницької школи на 660 учнів

Сокільницька сільська рада в результаті відкритих торгів 12 липня уклала договір з ТОВ «Вельт-Кепітал» на будівництво загальноосвітньої школи за 167 млн грн. Про це повідомило антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з порталу електронних закупівель Prozorro.

Цікаво, що це вже друга спроба Сокільницької сільради провести тендер на це будівництво. Раніше сільрада оголосила аналогічну закупівлю, однак скасувала процедуру у квітні 2018 року, оскільки оголошення містило помилку в частині вартості предмету закупівлі. Тоді очікувану вартість визначили на рівні 153 млн грн, на нових торгах ціна зросла до 188 млн грн.

Нову триповерхову школу збудують на вулиці Успенській в Сокільниках. Навчальний заклад буде розрахований на 660 учнів. Таким чином вартість одного навчального місця становить 252 тис. грн. Це більш ніж вдвічі дорожче, ніж розрахована Мінрегіонрозвитком середня вартість будівництва шкіл в Україні у 2018 році, яка становить 102,7 тис. грн.

Візуалізація майбутньої Сокільницької школи на 660 учнів (візуалізація UDG)

В новій школі побудують басейн, спортивні майданчики зі штучним покриттям та тренажерний майданчик зі всім необхідним обладнанням. В школі також передбачено повноцінну кухню та їдальню та ліфт.

Перемогла у тендері компанія «Вельт-Кепітал», зійшовшись із замовником на ціні 166,95 млн грн.

Крім «Вельт-Кепітал» свої послуги з будівництва школи пропонували ще дві компанії: ТОВ «Мастіг» та компанія «Алке Іншаат Санайе Ве Тіджарет». Першу фірму не допустили до аукціону, оскільки вона не завантажила банківську гарантію, а друга компанія в результаті акціону запропонувала ціну на 50 тис. грн вищу, ніж переможець.

ТОВ «Вельт-кепітал» зареєстроване у 2016 році у Львові. Його власницею є Тетяна Павленко. Як пишуть «НГ.Львів», фірма двічі імітувала торги з пов’язаною компанією у тендерах на ремонт вул. Арктичної у Брюховичах вартістю 3 млн грн та на ремонт приміщення колишнього Російського культурного центру за 6 млн грн.

Сокільники – це село у Пустомитівському районі, що розташоване за 5 км від Львова. Офіційно у Сокільниках зареєстровано понад 7 тис. жителів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук