ДАБІ заборонила будівництво готелю поблизу «Добробуту»

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області скасував дію містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на вул. Веселій, 5 у Львові. Про це повідомила прес-служба ДАБІ.

Під час проведення позапланової перевірки Управління архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міської ради було встановлено низку порушень містобудівного законодавства щодо будівництва готелю на вулиці Веселій, що неподалік ринку «Добробут».

Зокрема, містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки були видані за відсутності плану зонування Галицького району Львова або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог законодавства, без погодження Міністерством культури України документації щодо режиму використання історичного ареалу міста.

Замовником будівництва виступала ПП «Піраміда».

За результатами проведеної позапланової перевірки Департамент прийняв рішення скасувати дію містобудівних умов і обмежень щодо забудови вказаної земельної ділянки. Надалі ДАБІ вживатиме невідкладних заходів для зупинення будівництва даного об’єкта.

Нагадаємо, що у липні 2016 року апеляційний суд заборонив будівництво готелю за адресою вулиця Весела, 5, оскільки містобудівні умови були видані з порушеннями.

Мешканці вулиці Веселої ще у 2014 році протестували проти будівництва готелю по сусідству. За висновками експертизи, майбутній готель повністю заступить сонце двох із 13 квартир будинку. Водночас мешканці бояться, що готель заступить світло всьому будинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук