ДАІ хоче заборонити в’їзд в Україну іноземцям, які не сплатили штрафи

Суспільство4 грудня 20148590

Департамент ДАІ МВС України має намір запровадити заборону на повторний в’їзд в Україну для іноземців, які не сплатили штрафи за порушення правил дорожнього руху на території України.  Відповідні пропозиції щодо внесення змін в українське законодавство уже розробляються фахівцями ДАІ.

«На форумах автомобілістів часто обговорюється питання про те, які наслідки можуть мати несплачені штрафи, «зароблені» в країнах Євросоюзу, та чи будуть потім проблеми з відкриттям шенгенської візи, якщо залишити такий штраф у боргах», – заявив начальник українського ДАІ Анатолій Сіренко. – Водночас іноземці, які порушують Правила дорожнього руху на території України, абсолютно не переймаються такими питаннями, оскільки добре знають, що легко залишать нашу державу, попри наявний штраф ДАІ, та не матимуть проблем з повторним в’їздом».

Фахівці ДАІ уже працюють над пропозиціями щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів, повідомляє прес-служба ДАІ.

Пропонується, що в разі реалізації таких змін, прикордонники отримають доступ до інформації щодо несплачених штрафів. При виїзді іноземців, які були оштрафовані ДАІ, але не сплатили його, їх попереджатимуть про неможливість повторного в’їзду в Україну. Заборона на в’зд буде скасована після сплати штрафу у держбюджет України.

Начальник ДАІ Анатолій Сіренко також запропонува оснастити  прикордонні пункти мобільними терміналами для надання можливості іноземцям-порушникам сплатити штраф одразу при виїзді з країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук