ДАІ не отримувала вказівок блокувати виїзди на Київ

Христина Нога, 26 листопада 201318892
ДАІ не отримувала вказівок блокувати виїзди на Київ
фото ZAXID.NET
Олександр Рудяк та Сергій Зюбаненко

26 листопада під стіни головного управління міліції у Львівській області прийшло близько 10000 людей, які висловили обурення щодо того, що працівники ДАІ не випускають автобуси з мітингувальниками на Київ. Начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк вийшов до людей та повідомив, що таких вказівок ДАІ не отримувало.

Представники студентського страйкового комітету під стінами головного управління міліції, зачитали звернення до правоохоронців.

«Очевидно правоохоронці отримали наказ не випускати людей до Києва, хоча як державні службовці мали б дбати про забезпечення волі народу. Така ситуація суперечить демократії по суті. І якщо так буде і надалі, то кожен зупинений автобус, що рухався з активістами до Києва перетвориться у майдан на дорозі»,― йдеться в повідомленні.

Водночас студенти зазначили, що під час масових акцій у Львові, відбувається якісна співпраця організаторів з міліцією. «Якщо буде так і надалі, то міліція буде з народом, а народ ― з міліцією».

У відповідь на це Олександр Рудяк запевнив людей, що львівська міліція ― з народом, не перешкоджає і не буде перешкоджати мирним акціям на підтримку євроінтеграції. Він наголосив, що якщо є всі необхідні документи, то немає проблем для виїзду людей автобусами зі Львова на мітинги до Києва.

Спершу студенти скандували «Ганьба ДАІ!». А після виступу начальника міліції, на запитання, чи вірять студенти словам Олександра Рудяка, багато хто з студентів сказав, що вірить міліції.

Нагадаємо, що з 22 листопада активісти, котрі їхали зі Львова до Києва неодноразово заявляли про посилені пости та увагу з боку працівників ДАІ до автобусів, котрі везуть людей на Київ. Зокрема, сьогодні, 26 листопада, вночі надійшла інформація про те, що поблизу села Гамаліївка Пустомитівського району Львівщини ДАІ затримала автобус, що їхав зі Львова до Києва. За словами людей, працівники ДАІ зняли у автобуса номери, а у відповідь на це активісти перекрили дорогу. Натомість начальник міліції Львова Сергій Зюбаненко розповів ZAXID.NET, що коли міліція зупинила автобус, номерного знаку вже не було: «Міліція зупинила автобус тому, що не було номерного знаку. Без нього автобус не міг далі слідувати... Автобус поїхав до Києва вже сьогодні. Виготовили дублікат (знака)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • іван 28 листопада 2013, 16:46

  Автобуси не ідуть з такого приводу що Удаі заборонила іхати а якщо хоть один автобус виіде то позбавлять ліцензію цілого підприємства. Згадайте 2004 рік, нехай даі через журналістів забезпечить добровільне супроводження автобусів на киів. Хочете відповідь НІ, бо там працюють Херсон, Житомер, Полтава. ДАІ-ганьба.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • vlodzyu 26 листопада 2013, 18:15

  трудоголік

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук