Данилюк розповів про свої плани на посаді секретаря РНБО

Він має намір перетворити цей орган на потужний аналітичний центр для допомоги керівництву держави

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Данилюк має намір перетворити цей орган у потужний аналітичний центр і стратегічний майданчик для надання вищому керівництву держави рекомендацій під час ухвалення рішень з усіх важливих питань.

«Моя мета – перетворити РНБО на стратегічний майданчик для ухвалення важливих рішень для держави, яких зараз накопичилося дуже багато», – сказав він журналістам на брифінгу у вівторок, 28 травня, після свого призначення на цю посаду.

Данилюк зазначив, що хоча основною сферою РНБО є національна безпека, але на нинішньому перехідному етапі і питання енергетики, і фінансова ситуація стали питаннями національної безпеки.

Він наголосив, що хоче сформувати в РНБО «потужну команду».

«Це те, що я вмію робити і хочу робити, щоб це був сильний аналітичний центр, який даватиме рекомендації вищому керівництву держави для ухвалення рішень на всі важливі теми», – пояснив Данилюк.

Нагадаємо, у вівторок, 28 травня, президент України Володимир Зеленський призначив колишнього міністра фінансів України Олександра Данилюка секретарем РНБО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук