Дати другий шанс: компанія Fujikura бере на стажування людей з місць позбавлення волі

Суспільствопромоція, 5 травня 201716901
Дати другий шанс: компанія Fujikura бере на стажування людей з місць позбавлення волі
Компанія Fujikura бере на стажування людей з місць позбавлення волі

Завдяки договору, підписаному на днях між Fujikura Automotive Ukraine Lviv та керівництвом Львівської і Дрогобицької колоній, люди, що перебувають на поселеннях або відбувають умовне покарання, тепер зможуть пройти стажування на заводах Fujikura. Так компанія прагне допомогти тим, хто хоче виправити свої помилки та знову знайти своє місце у суспільстві.

Для міжнародної компанії це не перший такий досвід – у європейських філіалах компанії теж працюють ті, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

«Кожен може зробити помилку, але це не означає, що від таких людей треба відвернутися назавжди. Ми хочемо бути суспільно корисними, давши людям можливість стати на правильний шлях, швидше соціалізуватися та вирішити проблему з труднощами у пошуку роботи, з якою так часто стикаються колишні ув’язнені після виходу на волю», – розповіла Ірина Панчишин, Керівник департаменту персоналу компанії Fujikura.

Наразі на заводі стажується 18 людей з Дрогобицької виправної колонії №40 та ще 5 – з Львівської виправної колонії №48. Умови на підприємствах для всіх однакові – нові працівники теж проходять повне теоретичне і практичне навчання, отримують пільгове харчування, на роботу і з роботи їх довозить безкоштовний транспорт. Супроводжуючий персонал для людей з місць позбавлення волі теж забезпечений усім необхідним.

Компанія прагне створити всі умови для того, щоб люди з колоній якнайшвидше влилися в роботу та відчули себе корисними і потрібними завдяки власним вмінням, наполегливості та відповідальності. Це реальна можливість почати життя спочатку, знайти роботу з гідною оплатою і навіть збудувати кар’єру. Згідно договору, підписаного між Fujikura та керівництвом виправних колоній, таку можливість, за бажання та наявності дозволу, отримує кожен працівник.

Для пенітенціарної системи співпраця з великим бізнесом – це також важливий досвід, який запроваджує нові механізми соціальної реабілітації для людей,що перебувають у виправних колоніях на поселеннях або відбувають умовне покарання.

А для суспільства – це ще одна нагода навчитись не тільки засуджувати, а й вибачати. Готовність приймати тих, хто вміє визнавати власні помилки і прагне змінитись на краще – це, мабуть, найважливіше значення такої співпраці. І в компанії Fujikura вірять, що нова практика буде однаково корисною і для тих, хто хоче реабілітуватися, і для тих, хто підтримує та допомагає реалізувати таке бажання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук