Давид Сакваралідзе і Віталій Касько створять нову партію

СуспільствоАндрій Стець, 28 червня 20167231
Давід Сакварелідзе та Віталій Касько

Екс-заступники генпрокурора Віталій Касько та Давід Сакварелідзе, нардепи Віктор Чумак (позафракційний), Наталія Новак («БПП») та екс-головний редактор Forbes-Україна Володимир Федорін увійдуть до складу новостворюваної партії.  Про це йдеться у дописі Віталія Каська на Facebook.

«Тривалий час українське суспільство очікує на радикальні і системні зміни, безкомпромісну та рішучу боротьбу з усіма проявами корупції на всіх рівнях. ... Задля реалізації цього запиту ми об'єднали свою енергію і зусилля та почали процес формування абсолютно нової за своєю суттю і принципами політичної сили, яка приведе Україну до клубу успішних країн», - зазначено у повідомленні.

Тривалий час українське суспільство очікує на радикальні і системні зміни, безкомпромісну та рішучу боротьбу з усіма про...

Опубліковано Віталієм Каськом  28 червня 2016 р.

«Етап попередніх консультацій завершено. Ми створюємо команди в регіонах і пропонуємо приєднатися до нас всім тим, хто вірить у майбутнє України і готовий віддано працювати для її процвітання і розвитку», - додав Касько.

Також він розмістив фото, на якому, за його словами, - «ініціативна група» нової партії.
Назва партії наразі не відома.

Як пише «Українська правда» з посиланням на нардепа Віктора Чумака, в даному випадку мова не йде про партію, про яку раніше говорили представники «Демальянсу» та народні депутати Сергій Лещенко та Світлана Заліщук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук