Давидівська ОТГ розробляє власну економічну стратегію розвитку

Давидівська ОТГ першою на Львівщині зареєструвала статут

Зал народного дому Давидова вміщує 500 глядачів

Давидівська об’єднана територіальна громада, утворена у серпні 2016 року, першою на Львівщині зареєструвала статут. Також в ОТГ сформували робочу групу, яка напрацьовує стратегію розвитку громади. Про це ZAXID.NET повідомив голова ОТГ Володимир Керницький.

«Ми хочемо створити іміджеву стратегію розвитку громади зі списком галузей, які можна розвивати на території, які потенційно можуть зацікавити інвесторів. Це дасть можливість збільшити кількість робочих місць, а також збільшити доходи громади. Таким чином ми зможемо покращити стан доріг, впровадити пільги для воїнів АТО та малозабезпечених тощо», – зазначив він.

Давидівська ОТГ зареєструвала свій статут в Головному управлінні юстиції Львівщини

Давидів став адміністративним центром об’єднаної громади, оскільки має розвинуту інфраструктуру: нова будівля сільради, народний дім із глядацьким залом на 500 місць, сучасне футбольне поле, освітлені вулиці, велика кількість камер спостереження, лікарська амбулаторія та стоматологічний кабінет тощо.

Об’єднання інших десяти сіл довкола Давидова має дати їм поштовх до розвитку інфраструктури, покращення якості життя людей за рахунок більших бюджетних можливостей для місцевого самоврядування в умовах децентралізації.

За словами голови ОТГ, торік бюджет с. Пасіки-Зубрицькі становив 17,7 млн грн, Давидова – 6 млн грн, Чишків – 2 млн грн, Кротошина і Винничок – по 300 тис. грн. Цього року, після утворення ОТГ, загалом бюджет складає близько 50 млн. грн.

На його думку, за останні півроку було зроблено чимало: відремонтували дитячий садок у Давидові, і почали будувати ще один у с. Пасіки-Зубрицькі. На сьогодні на це уже витрачено 8 млн грн із запланованих 18 млн грн. Відкрити дитсадок планують 1 вересня цього року.

Поряд із цим, не менш актуальною проблемою для ОТГ є покращення стану доріг.

«Проблема практично всюди одна – це дороги, проте у планах зробити їх чимало. На сьогодні у Давидові я зробив дорогу, затративши на це 1,5 млн. грн. Запланований ремонт ще однієї дороги вартістю 200 тис. грн, і це фінансування громади. У Чишках плануємо відремонтувати дорогу за 1,3 млн грн, у Пасіках-Зубрицьких зробили ремонт трьох доріг, вартістю 200 тис. кожен, і плануємо зробити капітальний ремонт ще однієї, вартістю 1,5 млн грн. Все це хочемо зробити до кінця цього року», – розповів голова Давидівської ОТГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук