«ДемАльянс» звинуватив центральну владу у можливій екологічній катастрофі у Львові

Суспільство13 червня 20176244

Критична ситуація з вивозом сміття у Львові, що найближчим часом може перетворитися на екологічну катастрофу, має політичне підґрунтя, а центральна влада, захопившись переслідуваннями і навіть цькуваннями політичних опонентів, зробила заручниками усіх львів’ян. Офіційну заяву такого змісту поширила 13 червня партія «Демократичний Альянс».

«У кабінетах на Банковій та Грушевського (адреси Адміністрації президента і Кабміну в Києві – ред.) вдаються до зовсім неєвропейських методів, зокрема до блокування допомоги Львову у вирішенні тепер вже кричущої проблеми. ДемАльянс вважає, що зводити політичні рахунки з опонентами через шантаж громади є неприпустимим. Ми закликаємо центральну владу негайно перейти до вирішення проблеми найближчого найбільшого до кордонів ЄС українського міста», – йдеться, зокрема, у заяві «ДемАльянсу», опублікованій 13 червня.

У заяві також висловлюється впевненість, що в руках виконавчої влади є всі необхідні механізми для вирішення проблеми. Залишилось тільки зробити крок на зустріч громаді міста, яка звертається до центральної влади з конкретним планом необхідних дій.

«ДемАльянс закликає українців підтримати громаду Львова. Тільки об’єднавшись разом, як ми це робили раніше, зможемо зупинити політичний шантаж, попередити екологічну катастрофу та повернути місту чисті вулиці та усміхнених людей», – сказало у заяві ДемАльянсу.

Нагадаємо, що у понеділок міська комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації і звернулася з відповідним зверненням до уряду, РНБО та президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук