Денісова домовилася з грецьким омбудсменом про захист прав українських в’язнів у Греції

Наразі у грецьких в’язницях перебувають 168 українців

Людмила Денісова і Андреас Поттакіс підписали меморандум про співпрацю

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова підписала меморандум про співпрацю зі своїм грецьким колегою Андреасом Поттакісом, метою якого є дотримання гуманітарних прав українців, котрі перебувають у грецьких в’язницях, та греків, які перебувають в Україні, зокрема – на лінії розмежування на Донбасі.

Як наголосила Денісова, станом на сьогодні 168 українців чекають на призначення вироків або вже відбувають покарання в грецьких в’язницях. Вона додала, що багато з них потребують медичної допомоги та покращення умов тримання.

«В Україні ж проживає багаточисельна грецька діаспора. Близько 30 тисяч – поблизу лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. […] Зі свого боку запевнила, що буду всіляко сприяти дотриманню прав громадян Греції в Україні», – написала Денісова у Facebook у четвер, 21 лютого.

Нагадаємо, багато українців перебувають у грецьких в’язницях за перевезення морем нелегалів, контрабанду чи за торгівлю наркотиками. За цей злочин у Греції призначають ув’язнення на десятки, а іноді й на понад 100 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук