«Депардьє є небезпечним для України»

Французькі ЗМІ коментують потрапляння актора до «чорного списку» українських активістів

Популярна французька газета Le Parisien присвятила статтю тому, що французький актор Жерар Депардьє потрапив до чорного списку «артистів-рашистів», який активісти громадської організації «Відсіч» передали до Міністерства культури України.

«Поява Депардьє у чорному списку говорить про те, що він може становити "загрозу національній безпеці України"», - повідомляє ЗМІ.

«Поява скандального французького актора у чорному списку, хоч і виглядає досить випадковим, проте не може дуже дивувати. Депардьє є великим шанувальником Володимира Путіна, який в січні 2013 року передав французькому актору російський паспорт. Актор зареєстрований у місті Саранську за адресою - вулиця Демократії, 1.

Він також часто виступав на підтримку російського президента у конфлікті, що триває на сході України, що обурило українців», - йдеться на сайті The Local.

Видання наводять декілька висловлювань Депардьє. Зокрема, його виступ на кінофестивалі у Ризі в серпні 2014 року, коли він сказав: «Я люблю Росію і Україну, яка є частиною Росії».

Цікаво, що французьке видання зауважило, що актор має усі шанси опинитися і у чорному списку Франції. Адже актор дуже гостро критикує французький уряд та вважає, що французи мріють бачити Путіна своїм президентом.

Про потрапляння Жерара Депардьє до числа персон нон-грата в Україні пишуть і інші французькі ЗМІ, зокрема і впливова Le Figaro.

Проте усі вони наголошують на тому, що список із майже 600-та осіб складений Мінкультом і передбачає те, що імена фігурантів списка не мають права згадувати українські ЗМІ, а також фільми за їх участю заборонені на території України.

Проте у Мінкульті говорять лише про перелік із 117 артистів, які становлять загрозу національній безпеці України. Їх імена мають бути названі 3 серпня. Крім того фільми із Жераром Депардьє без перешкод транслюють українські телеканали.

Така помилка французьких ЗМІ пов’язана із тим, що вони посилаються на повідомлення російських «Вестей».

Нагадаємо, що російський актор Олег Табаков, коментуючи список активістів «Відсічі» назвав українців «темними та неписьменними».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук