Депутат, чиновник і керівник державного ЗМІ зібралися до окупованого Луганська

Луганськ є їхнім рідним містом

Чиновник, депутат і керівник державного ЗМІ кажуть, що вже п’ять років не були вдома на святкуванні дня їх рідного міста

Менеджер державного українського телеканалу «UA: Донбас», журналіст Андрій Шаповалов, депутат Рубіжанської міськради Денис Денищенко і начальник управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації Антон Волохов заявили, що поїдуть на День міста до окупованого проросійськими бойовиками Луганська 14 вересня 2019 року. Про це вони розповіли у відеозверненні, увагу на яке звернуло «Громадське радіо».

«Скільки ще чекати? 5 років ми відірвані від дому. Це дуже багато для людського життя. Ми розуміємо, що з чогось треба починати», – сказав журналіст Андрій Шаповалов.

«Ми – луганчани. За 5 років це твердження жодного разу не піддалося сумніву. Хоча, у пошуках себе та нового дому ми змінили десятки міст. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», – зазначив начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов.

«Це шостий День міста Луганська, який ми пропускаємо. Чому? Але ж ми маємо право. Луганськ — він наш, він мій, він твій. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», – додав депутат Рубіжанської міськради Денис Денищенко.

Під відео користувачі Facebook залишили безліч образливих коментарів на їхню адресу, назвавши їх «зрадниками» і «колаборантами», а також запитували, чому вони не прийняли такого рішення в 2014 році, коли почалася російсько-українська війна.

Зазначимо, що Денищенко та Волохов – представники української влади, а Шаповалов – очільник українського ЗМІ (UA: Донбас входить в структуру НСТУ, яка фінансується з держбюджету). Перебування на окупованій території Луганської області може бути небезпечним для них.

Луганськ перебуває під окупацією бойовиків «Луганської народної республіки» з весни 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук