Депутат Львівської міськради задекларував ₴28 млн доходу

Це рекорд серед депутатів місцевих рад в Україні

ЕкономікаО.Г., 11 травня 201622760
Остап Доскіч
Найбільший дохід за 2015 рік серед депутатів Львівської міської ради задекларував депутат від БПП “Солідарність” Остап Доскіч. Загальна сума задекларованого доходу депутата та членів його сім’ї становить майже ₴28 млн. Про це йдеться у дослідженні руху ЧЕСНО.
 
Це рекордна сума доходу для депутата місцевої ради, який у деклараціях за 2015 рік по всій Україні виявив рух ЧЕСНО. До прикладу, в Київраді депутат з найбільшими доходами задекларував вдвічі менше коштів.
 
 
Левова частка цієї суми, понад ₴26,5 млн, дісталася Остапові Доскічу в спадок від батьків, про що розповів сам депутат. Батьки депутата теж займалися бізнесом, зокрема, орендою.
 
У Доскіча не лише найбільші доходи. Перелік його майна складається з близько 70-ти пунктів і включає земельні ділянки, квартири, будинки, гаражі, автомобілі та інше нерухоме майно.
 
Окрім цього, депутат має внески до статутного капіталу компаній на суму понад ₴26 млн грн, левова частка з яких, ₴23 млн, у ТзДВ “Гал-кат”, яким Остап Доскіч володіє разом зі своїм братом Юрієм Доскічем.
 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук