Депутат Мусій запропонував ВРУ перейменувати копійку на рубль

Депутат фракції БПП Олег Мусій

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає перейменування копійки на рубль. Про це повідомляється у прес-службі «Блоку Петра Порошенка», народний депутат якого, Олег Мусій, підготував проект закону № 2491а «Про внесення змін до деяких Законів України щодо введення історично обґрунтованого найменування рубль як меншої частини грошової одиниці України гривні».

Як зазначається, текст документу наразі відсутній на сайті Ради.

За словами Мусія, цей законопроект розроблено з метою приведення найменування меншої частки грошової одиниці в Україні до історично обґрунтованої назви.

«З багатьох історичних джерел ми дізнаємось, що меншою частиною гривні був саме рубль. І саме рубль, а не копійка, був часткою гривні. З часу введення грошової одиниці в Україні – гривні, без історичного обґрунтування її меншу частину було названо словом копійка. Ухвалення цього проекту закону відновить історичну справедливість у застосуванні назви рубля як меншої частини грошової одиниці в Україні – гривні», – зазначає Мусій, слова якого цитує прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

На підставі президентського указу «Про грошову реформу в Україні» від 25 серпня 1996 року в обіг введено гривню у вересні 1996 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук