Депутат облради вимагає розслідування злочинів претендента на посаду ДАІ Львова

Депутат Львівської облради Олександр Ганущин звернувся до начальника головного управління МВС України у Львівській області Дмитра Загарії, щоб той призупинив процес призначення Ігоря Цимбрили на посаду начальника ДАІ Львова.

Також депутат вимагає звільнити Цимбрилу із займаної посади з позбавленням права займати будь-які посади в органах Міністерства внутрішніх справ України.

Крім того – провести службове розслідування щодо вчинення Цимбрилом протиправних дій, котрий складав та/або своєю дією чи бездіяльністю сприяв складанню рапортів, протоколів про адміністративне правопорушення, повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, обвинувальних актів тощо стосовно учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з листопада 2013 року до січня 2014 року.

Повний текст звернення депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що начальник відділення ДПС у Київській області, майор міліції Ігор Цимбрило найближчим часом може бути призначений на посаду начальника ДАІ м. Львова. Документи на погодження його кандидатури вже скеровані до Києва.

Після погодження у департаменті ДАІ, він буде призначений начальником управління ДАІ Львова за наказом Дмитра Загарії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук