Депутат Одеської облради забув задекларувати $2 млн позики і цивільну дружину

Торік депутат задекларував близько 26 тис. грн зарплати, а про 2 млн доларів позики у декларації — анічичирк

Депутат Одеської обласної ради від «Опозиційного блоку» Сергій Біб не задекларував 2 млн доларів, які позичив місцевому фермерові, а також свою цивільну дружину. Про це повідомив проект «Декларації».

Як стало відомо із ухвал, опублікованих у відкритому реєстрі судових рішень, нині Сергій Біб намагається через суд стягнути із одеського фермера Юрія Любаса близько 58 млн грн, які позичив йому у лютому 2015 року.

На засіданні 27 липня представник Любаса звернув увагу суду, що Біб є депутатом Одеської обласної ради, тому за законом повинен був задекларувати позичені кошти. Проте у його щорічних деклараціях за 2016 і 2017 роки інформація про позику відсутня. Суддя ухвалив повідомити про цей факт місцеву прокуратуру та зобов’язати її у місячний термін проінформувати суд про вжиті заходи.

26 квітня до суду також звернулася громадянка Людмила Щедрова і попросила визнати договір позики між Бобом і Любасом недійсним. Свої вимоги вона обґрунтувала тим, що із 1995 року перебуває із Сергієм Бобом у фактичних шлюбних відносинах і позичені 2 млн доларів були їхньою спільною власністю, тому договір мав укладатися за її згоди, але про його існування жінка дізналася лише у лютому 2018 року. Згідно із законом, депутат також повинен був вказати цивільну дружину та все її майно у своїх деклараціях, проте так цього і не зробив.

Відповідно до даних з реєстру нерухомості, Людмила Щедрова володіє двома будинками в Одесі площею 321 та 51 м2 і двома гектарами землі в Одеській області. На її 75-річну матір записаний Mercedes-Benz S 350 2013 року випуску. Наразі ціни на такі автівки коливаються в межах від 40 до 75 тис. доларів.

У своїй декларації за 2017 рік Сергій Біб вказав ¼ будинку площею 1756 м2 і дві земельних ділянки на 20 000 і 1001 м2. Із транспортних засобів депутат володіє ВАЗ 2121, Toyota Land Cruiser 200 і двома Mitsubishi Pajero 1991 та 1993 років випуску. Готівкою Біб зберігає 170 тис. грн..

Також він є співзасновником трьох товариств з обмеженою відповідальністю, проте жодних дивідендів вони йому не приносять. Офіційний дохід Сергія Боба – це пенсія та невелика зарплатня за основним місцем роботи. Зокрема, 2017 року він у сумі заробив близько 26 тисяч, при цьому 20-ть з них він скерував на примноження власних готівкових заощаджень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук