Депутат оприлюднив документ, за яким притягували до відповідальності за поїздку в Межигір’я

СуспільствоВ.К., 12 червня 20140

Головне управління МВС у Львівській області видало «Алгоритм дій», за яким працівники ДАІ складали протоколи на учасників Автомайдану, що навідалися 29 грудня 2013 року до тоді ще резиденції Віктора Януковича в Межигір’ї.

Копію такого документу оприлюднив на своїй сторінці у Facebook депутат Львівської облради Олександр Ганущин.

«Алгоритм дій» у грудні 2013 року надійшов з Департаменту ДАІ України.

«Цікаво, що службове розслідування, що проводилося ГУ МВС у Львівській області у строк до 10 квітня за моїм зверненням, за результатами якого 5 даівців звільнено, а 15 отримали неповну службову питання «Алгоритму дій» не розглядало. Ну, це недоопрацювання допоможемо усунути», - зазначив Ганущин.

Він наголосив, що Департамент ДАІ України досі не визнавав наявність таких документів.

«Сподіваюся, небайдужі з Автомайдану, ТСК, що створена у парламенті, доведе цю справу до пуття», - додав депутат.

Нагадаємо, 29 грудня 2013 року колона автомобілістів відвідала резиденцію Віктора Януковича у Нових Петрівцях під Києвом. Активісти Автомайдану вимагали притягнути до відповідальності причетних до насильства над учасниками Євромайдану та звільнення затриманих мітингувальників.

Після цього на близько тисячу учасників Автомайдану правоохоронні органи почали чинити тиск. Учасників Автомайдану зупиняли на вулицях працівники ДАІ на підставі нібито порушення ними правил дорожнього руху, але при цьому намагалися скласти протокол про те, що той чи інший водій не зупинився 29 грудня на вимогу працівників ДАІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук