Депутата Львівської облради від УКРОПу спіймали на «кнопкодавстві»

Депутат Львівської облради Зеновій Шептицький від фракції УКРОП на останньому засіданні сесії ЛОР проголосував за свого колегу Петра Жукровського, який був відсутній.

Про це 13 квітня на засіданні комісії облради з питань регламенту та антикорупційної політики заявила депутат ЛОР від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська.

На засіданні сесії 29 березня розглядали питання про надання в користування мисливських угідь у Львівській області ТзОВ «Мисливське господарство «Надбужжя». Усі шестеро депутатів від «УКРОПу» проголосували «за», хоча Петро Жукровський того дня був відсутній.

Зеновій Шептицький голосує замість свого колеги

«Це є грубе порушення депутатської етики, законодавства України та здорового глузду. Ми звернулися до фракції «УКРОП» відкликати голоси тих депутатів, які не були фізично присутні, але нібито проголосували. Окрім того, звернулися до голів всіх фракції Львівської обласної ради, щоб контролювали своїх депутатів і не допускали таких ганебних випадків», – прокоментував ZAXID.NET голова комісії облради з питань регламенту та антикорупційної політики Роман Кізима.

Попри відсутність Жукровський проголосував «за»

Він також додав, що оскільки в Україні немає механізмів покарання за «кнопкодавство, то в облраді разом із юристами спробують знайти рішення, як не допустити голосування за колег.

Додамо, що попри «кнопкодавство» рішення про надання в користування мисливських угідь ТзОВ «Мисливське господарство «Надбужжя» на сесії так і не прийняли. Мисливське господарство пов’язують із Віктором Медведчуком, через те, що на території розташована його дача.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук