Депутата міськради у Бібрці покарали за корупцію у земельних питаннях

СуспільствоОрися Шиян, 27 травня 20164320

Депутата Бібрської міської ради на Львівщині покарають за корупцію у земельній сфері. Він пролобіював рішення міськради у земельному питанні на користь своїх близьких родичів.

23 травня Перемишлянський районний суд визнав винним депутата Бібрської міської ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних із корупцією, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, а саме у порушенні вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Депутата визнали причетним до прийняття міськрадою двох рішень про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок його сину.

Суд на наклав на правопорушника штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією прокуратури, цьогоріч суди притягнули до відповідальності ще дев’ятьох депутатів, а також колишнього голову та секретаря Бібрської міської ради, які вчинили аналогічні правопорушення та приймали рішення із земельних питань на користь своїх близьких родичів.

Як наслідок, Золочівська місцева прокуратура внесла на адресу Бібрської місцевої ради подання з вимогою скасувати 19 рішень, прийнятих унаслідок таких корупційних дій депутатів та посадових осіб цього органу місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук