Депутати ЛОР вимагають штрафувати телеканали за антиукраїнську пропаганду

Сьогодні, 20 січня, на черговій сесії Львівської облради депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо антидержавної політики в ефірі окремих телевізійних мовників.

Як зазначають у своєму зверненні депутати, інформаційний простір України перенасичений низькопробними російськими серіалами та фільмами, російськомовними гламурними журналами й жовтими газетами, шансонами і кобзонами. Вони пропагують кримінальну романтику, прославляють радянський період, російську армію та силові структури. І в той же час паплюжать українську мову та культуру, фальсифікують історію, передає прес-служба ЛОР.

Відтак наголошено, що навіть під час неприхованої військової агресії Росії проти України окремі телевізійні мовники ніяк не змінювали ефірного мовлення, фактично прославляючи армію окупантів та поширюючи актиукраїнську інформаційну істерію.

Згадали депутати і про учасників таких передач, які за свою антиукраїнську позицію оголошені в Україні та інших державах персонами «нон ґрата».

«Отже, власники й менеджмент цих ЗМІ прямо порушують українське законодавство, вчиняють дії, спрямовані проти українського народу, Української держави та її безпеки», – наголошується у зверненні.

Відтак, обласна рада вимагає від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі належно виконувати свої повноваження, відслідковувати реальне виконання ліцензій на право мовлення, а також негайно дати правову оцінку та накласти відповідні стягнення на телевізійних мовників, які відверто займаються антиукраїнською пропагандою.

Окрім того, депутати обласної ради просять Верховну Раду України посилити в українському законодавстві відповідальність за розміщення в ЗМІ програм, фільмів виразно актиукраїнської спрямованості; тиражування в ефірі висловів, спрямованих проти Української держави та української нації, історії, культури; за поширення друкованої продукції антиукраїнського змісту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук