Депутати Львівщини просять СБУ дати оцінку заявам Болдирєва

Христина Нога, 20 грудня 201113714
Депутати Львівщини просять СБУ дати оцінку заявам Болдирєва
фото ZAXID.NET
Львівська обласна рада

20 грудня на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України, в якому просять провести детальне вивчення й аналіз висловлювань Юрія Болдирєва щодо від’єднання Галичини від території України.

Вони просять прокуратуру перевірити наявність в діях нардепа ознак злочину, які кваліфікуються за статтями 110 та 111 Кримінального кодексу України.

«Відповідно до Конституції України, наша держава є суверенною  і незалежною,  демократичною, соціальною і правовою державою. Територія України в межах  існуючого кордону є цілісною і недоторканною», - йдеться у зверненні депутатів Львівської обласної ради.

На їх переконання, такі висловлювання нардепа «можуть бути розцінені певними верствами населення як заклик до рішучих дій з метою роз’єднання нашої держави», повідомили у прес-службі Львівської облради.

«Ця заява містить загрози національній безпеці України. Народний депутат України Ю. Болдирєв, як представник українського народу у Верховній  Раді  і  уповноважений  ним (народом) здійснювати  повноваження,  передбачені Конституцією України та законами України, порушив Конституцію України, низку Законів України та норми дипломатичної етики», - наголошують депутати.

«Заява Ю. Болдирєва під час виступу в Києві на посольських вечорах посла Російської Федерації в Україні, присвячених 65-річчю Нюрнберзького процесу, про від’єднання Галичини може бути сприйнята як позиція влади України. Це призводить до дезінформування про стан справ у нашій державі, спричиняється до набуття Україною негативного іміджу, тобто іміджу держави, для якої притаманні внутрішні територіальні конфлікти», - йдеться у зверненні до Генпрокуратури.

«Відповідно до вищезазначеного, з метою всемірного утвердження верховенства закону,  зміцнення  правопорядку, усунення загроз територіальній цілісності України, просимо Генеральну прокуратуру України та Службу безпеки України провести детальне вивчення й аналіз висловлювань Ю. Болдирєва щодо від’єднання Галичини від території України та перевірити наявність в його діях ознак злочину, які кваліфікуються за статтями 110 та 111 Кримінального кодексу України», - наголошують у зверненні депутати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук