Депутати Львівської міськради вважають, що кошти за вивіз сміття можна заощадити

Головні новини Львова 20.07Ірина Ващишин, 20 липня 2017, 19:46 372 0

Триста мільйонів гривень на рік, які Львів має платити обласній адміністрації за вивіз сміття, – більше, ніж достатньо, вважають міські депутати.

«Я переконаний, що достатньо! Хоча раніше було обговорення: а якщо раптом забракне. Ми будемо бачити кожного місяця звіт від облдержадміністрації, де буде чітко видно витрачені кошти. Це ж проста арифметика», – вважає голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук.

Саме завдяки щомісячним звітам від ЛОДА й вдасться заощадити, – переконані міські обранці.

«Ми так сподіваємося, що взагалі ця сума буде значно менша, якщо ми вирішимо питання тих наших маленьких полігонів, які згідно меморандуму готові брати в нас сміття. Там йшлося про вивіз із міста щодня приблизно по 600 тонн. І тепер ми будемо розуміти, скільки ми маємо сміття, скільки вивозимо. Бо GPS-трекери, ваги, про які ми просили раніше – тепер це все є, область це забезпечила. Тому буквально ще тиждень-два і в нас буде повна інформація по вивезеному сміттю і по коштах», – зазначив голова фракції БПП у Львівській міськраді Петро Адамик.

Поміж тим, минулоріч, коли місто самостійно вивозило відходи далеко за межі Львівщини, у Київську, Донецьку, Миколаївську області, то витратило на це 134 млн грн. Це навіть менше, ніж половина від того, що зараз Львів платитиме обласній адміністрації. Тому про додаткові кошти за меморандумом йтися вже не може, – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

«150 мільйонів ми запланували на цей рік – ми їх і даємо. Крапка. Більше ні копійки ми не зможемо дати. В ухвалі ми прописали, що ці кошти можна також використовувати на соціально-економічні потреби міст, які будуть приймати відходи зі Львова. Також ми вписали, що до п’ятого числа кожного місяця місто повинне отримати звіт від області за витрату тих коштів, на що вони були витрачені», – прокоментував міський голова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук