Депутати Львівської облради виділили ₴9 млн на матеріальну підтримку військових

СуспільствоТ.С., 2 червня 20150

Депутати Львівської облради виділили майже ₴ 9 млн на матеріальну підтримку окремих військових формувань, які знаходяться на території Львівщини.

За «Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань , що дислоковані на території Львівської області, на 2015 рік» сьогодні, 2 червня, під час сесійного засідання проголосували 73 депутати обласної ради.

«Програма передбачає комплексне розв’язання проблем поліпшення стану матеріально-технічного забезпечення військових формувань, котрі беруть активну участь у антитерористичній операції в східних областях України», - зазначено у програмі.

Згідно з документом з обласного бюджету на підтримку військовим було виділено ₴ 8, 897 тис. Ці кошти, зокрема, підуть на підтримку 8-ми військових частин Збройних сил України, військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міноборони України, Львівському військовому обласному комісаріатові, Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, двом військовим частинам Національної гвардії України, двом військовим частинам Державної прикордонної служби України та ГУ МВС України у Львівській області.

Відповідно до рішення, ₴ 1, 3 млн буде витрачено на ремонт казарм, будівництво котелень та матеріально-технічне забезпечення двох військових частин ДПС України. Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» отримає ₴ 984 тис на матеріально-технічне забезпечення.  ₴670 тис отримають дві військові частини Національної гвардії України. Військові частини ЗСУ, що дислоковані на території області отримають у сумі ₴3, 8 млн.

По ₴ 900 тис матеріальної допомоги отримають Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та військово-медичний клінічний центр Західного регіону Міноборони України. Львівському обласному військовому комісаріату виділили з обласного бюджету ₴340 тис на матеріально-технічне забезпечення на 2015 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук