Депутати Львівської облради виставили на приватизацію 23 будівлі

СуспільствоН.Т., 31 травня 20167390

Депутати Львівської облради під час сесії 31 травня затвердили перелік об'єктів для приватизації. Усього у цьому списку було 37 об'єктів, однак під час розгляду із нього виключили 14 споруд.

Це питання переносили уже кілька разів і під час сесії 31 травня депутати вирішили кожне приміщення, яке мають намір виставити на приватизацію, обговорювати окремо, відтак розгляд питання тривав близько двох годин.

У результаті обговорення депутати відмовили у приватизації гаража на вул. Конопницької (62 м2), нежитлових приміщень на вул. Княгині Ольги, 104 (148,1 м2), на пл. Ринок, 32 (1689,2 м2); на вул. Винниченка, 12 (73,9 м2); на просп. Чорновола, 45а (312,4 м2), на вул. Залізничній, 16 (182,6 м2) у Львові, а також виключили із переліку нежитлові приміщення на вул. Івасюка, 12 у Червонограді (568,8 м2).

Карта об'єктів, які виставлять на приватизацію у 2016 році

Також депутати виключили зі списку приватизації шляхом викупу ще 7 об'єктів. Йдеться про нежитлові приміщення на бульварі Проектний, 4а у Миколаєві, та на вул. Грушевського, 1 у Ходорові, на які претендувало Тзов «Медіафарм»; про нежитлові приміщення на вул. Винниченка, 1 у Львові, на які претендувало ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем»; на вул. Вороного, 3 у Львові (ТзОВ «Фірма "Комсервіс"»); вул. Винниченка, 12 у Львові (ПП «Бібліотека правової інформації "ЛЕКС"»); а також два приміщення на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові, на які претендували ФОП Білоусова Г.К. та ПП «Аніла».

Під час розгляду цього питання депутати від «Свободи» заявили про порушення при голосуванні за два об'єкти. За словами депутата Михайла Нискогуза, замість відсутнього депутата від БПП Михайла Дзюдзя голосував його колега. У результаті цього два об'єкти були включені до списку приватизації з перевагою в один голос. Це питання згодом мають розглянути на засіданні комісії з питань депутатської діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук