Депутати Львова дозволили проектувати храм УАПЦ на Сихові

Володимир Балита, 20 березня 201311310
Депутати Львова дозволили проектувати храм УАПЦ на Сихові
фото i.ua
Сихів

Депутати Львівської міської ради на сесії 19 березня погодили релігійній громаді УАПЦ парафії Пресвятої Тройці Сихівського району Львова місце розташування земельної ділянки та надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою ділянки на вул. В. Вернадського (біля будинку №2).

Ухвалу прийнято на звернення релігійної громади Української автокефальної православної церкви парафії Пресвятої Тройці. Йдеться про земельну ділянку площею 0,1533 га, яку надано у постійне користування для будівництва і обслуговування храму за рахунок земель житлової та громадської забудови.

Як інформував ZAXID.NET, також раніше депутати Львова виділили релігійній громаді Української греко-католицької церкви парафії Пресвятої Трійці у Сихівському районі міста землю на будівництво храму та недільної школи. Ділянка розташована вул. Майданній-вул. Садибній. Зокрема, площа ділянки на вул. Садибній, 3а становить 0,0036 га, на вул. Майданній, 9 – 0,06 га. Релігійна громада отримує землю у комплексі з існуючою дерев’яною церквою Пресвятої Трійці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук