Депутати Львова протестують проти ювенальної юстиції

14 липня 201123764

Депутати Львівської міської ради на сесії 14 липня прийняли заяву до Президента України та Верховної Ради України з вимогою припинити експериментальне та пілотне впровадження системи кримінальної (ювенальної) юстиції на території України».

За заяву проголосувало 64 депутати. Її озвучила депутата від фракції ВО «Свобода» Лариса Василишин.

У заяві йдеться: «На звернення Львівських громадських організацій ми, депутати Львівської міської ради, заявляємо про наше негативне ставлення щодо утвердження на державному рівні диктатури антицінностей, які руйнують українські виховні традиції. За останні десятиріччя українське сімейне виховання зазнає деформацій і втрат, глибинного руйнування психіки українців, завдячуючи пілотним проектам кримінальної (ювенальної) юстиції на Україні.

На неодноразові звернення українців до владних структур щодо заборони впровадження на державному рівні Концепції ювенальної юстиції на Україні наказ Міністерства юстиції України № 198/7 від 16.03.2010 року було скасовано, проте на вимогу зарубіжних держав та з метою приведення у відповідність до європейських та міжнародних стандартів системи виховання дітей, сьогодні знову постало питання впровадження ювенальних технологій на Україні, які несуть загрозу українській Нації.

Сьогодні розпорядчим документом Міністерства юстиції України №491/7 від 27.05.2010 року створено робочу групу з впровадження системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, де, не зважаючи на зміну назви з «ювенальної» на «кримінальную юстицію знову намагаються запровадити в Україні ювенальні технології. Новостворений загальнодержавний документ, змінивши назву, не змінив змісту. На затвердження Верховною Радою вкотре постануть загальнодержавні документи антиукраїнського змісту. Гонитва за європейськими виховними стандартами загрожує самознищенням української нації.

Основною метою нових світових реформ у захисті прав дітей є знищення суспільного інституту сім’ї. Українців змушують відмовитися від «застарілих сімейних стереотипів». Невід’ємною ознакою ювенальних технологій є можливість відібрати дитину з рідної сім’ї за надуманими причинами, дітям нав’язується недовіра та неповага до батьків, ЗМІ готують щоденно суспільну свідомість до нових стандартів вилучення дітей із сімей, обговорюється тема насильства батьків над дітьми.

Вважаємо за необхідне наголосити, що система українського виховання формується як національна. Репутація сім’ї на Україні завше цінувалася вище за майновий стан. Сім’я – святиня людського духу, де навіть під час кризи зберігається любов, вірність, чесність, сумління, взаємна повага. Громадська думка міцно береже цілісність сім’ї. Лише у сім’ї, як джерелі продовження життя нації, є запорука гідного виховання українських дітей.

Відповідно до ст. 32 Конституції України та з метою збереження цілісності українського народу, нації, держави, звертаємось до Президента України та депутатів Верховної Ради підійти з розумінням до розгляду новоствореного законопроекту та вимагаємо припинити експериментальне та пілотне впровадження системи кримінальної (ювенальної) юстиції на території України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Євген 18 вересня 2011, 19:51

  Всім не байдужим до долі наших, своїх дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ЮВЕНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ – ЖАХ який нам насаджують. Наталію Захарову (читати тут ) http://www.pokrov.lviv.ua/?cat=4&paged=3 посадили в тюрму у “демократичній” Франції на 3 роки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Про неї а також про Ювенальну Юстицію Ви можете подивитися у двох документальних фільмах “Ювенальна Юстиція” за цими посиланнями :
  http://www.ex.ua/view/7811043?r=82476,80934
  http://video.yandex.ua/users/artemandanton/view/440/
  А також усі відеоматеріали, які знаходяться на цю тему в “YouTube” праворуч в колонці на вищевказаній сторінці : http://www.youtube.com/watch?v=sNpHDRm2Uy4&feature=related
  Круглый стол по ювенальной юстиции в Институте динамического консерватизма. Москва, 21 октября, 2010г. ШОК!!!!!!!!!!
  http://video.yandex.ua/users/neuromir-itv/view/73?ncrnd=8804
  Теж Дуже цікавий сайт на цю тему : http://stopgender.wordpress.com/
  І ще один сайт : http://sovest.dnepro.org/

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Bilynsky Ihor 15 липня 2011, 08:12

  Або шукати за назвою статті: "Почему «Израиль» так рвётся усыновлять российских детей?.."

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Bilynsky Ihor 15 липня 2011, 08:11

  Не тільки це. Чи не основною причиною може бути вилучення дітей із сімей, з подальшим усиновленням і вивезенням закордон. З якою метою? Можливо, відповідь тут: http://www.palestine-info.ru/ru/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2BcOd87MDI46m9rUxJEpMO%2Bi1s7Y75OPpx%2B/K%2BD%2BM%2Bqar9LFBEG7Ho8xLFAheh/slIghUBRND3Fi79Ju7vEpLd9Sa727Q8Y7GLHItU/LoK4K6RObmG%2BK6nuwTKFPMQHXojOX%2Bs%3D

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук