Депутати Львова затвердили природоохоронний фонд на 7 млн грн

19 березня 201310091
Депутати Львова затвердили природоохоронний фонд на 7 млн грн
фото ZAXID.NET
Гроші

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати затвердили річний план пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього середовища у 2013 році на суму понад 7 млн грн.

За словами в.о. начальника управління екології та благоустрою, головний акцент – озеленення міста, а також боротьба з неприємним запахом та утилізація відходів електронних та електричних приладів, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Загалом було прийнято 27 природоохоронних заходів на суму 7 млн 200 тис грн. Основне – це озеленення як територій парків, так і вулиць міста та міжбудинкових зелених насаджень: це є формувальна обрізка, висадка нових насаджень, і це є видалення аварійних дерев, щоб не було нещасних випадків, щоб дерева не падали», - зазначив Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою. 

За його словами, також з фонду передбачені заходи боротьби з неприємним запахом у місті за 650 тис. грн. За ці кошти місто купить реагент для дозування проти утворення неприємного запаху. Також є кошти на притулок для бездомних тварин, протиерозійні заходи в Шевченківському гаї і є кошти для системи утилізації небезпечних відходів, які утворюються в будинках», - зазначив Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою.

Нагадаємо, сьогодні на сесії депутати врізали бюджет розвитку Львова на 40 млн грн та не виділили коштів на завершення ремонту на проспекті Свободи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • federal-ukraine.com 19 березня 2013, 22:52


  Щось тут не все цілком зрозуміло.

  Окрім Львіської міської ради на території Львівської області ще є Львівська обласна держадміністрація.
  В її відповідальності є:
  "
  - організація виконання державних програм, розроблення і реалізація регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів регіональних програм соціально-економічного розвитку області щодо поліпшення комунального обслуговування населення та благоустрою населених пунктів, охорони навколишнього природного середовища, енергозбереження, стану безпеки, умов праці та виробничого середовища; "

  Питання:
  Хто все ж таки відповідає за втілення програми розвитку, Рада чи Адміністрація ???

  Якщо відпоідають більше ніж один, це означає бардак, тобто означає, що не відповідає ніхто.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук