Депутати не підтримали забудову території біля озера в районі Голоско

Став Стосіка мають зберегти і створити довкола нього парк

Неподалік ставу Стосіка планували збудувати житлові багатоповерхівки

Депутати Львівської міської ради не підтримали зміни до детального плану території (ДПТ) в районі Під Голоско, якими передбачалося будівництво багатоповерхівок біля ставу Стосіка. За таке рішення проголосував 31 депутат із необхідних 33.

Зміни до ДПТ передбачали будівництво 6-поверхових будинків на вул. Замарстинівській вздовж струмка, який з’єднує став Стосіка із меншою водоймою. Як повідомляв антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів», житлове будівництво тут ні генпланом міста, ні зонуванням не дозволяється. Щоб збудувати житло на цій території, детальним планом мали змінити зонування цієї території із рекреаційної і торговельної на житлову.

Мешканці району Голоско одразу виступили проти забудови території біля ставу Стосіка, наголошуючи, що будівництво негативно вплине на флору і фауну. Також мешканці припускали, що з часом водойму можуть висушити.

Житлові будинки планували збудувати вздовж струмка, який з’єднує став Стосіка із меншою водоймою

Під час розгляду цього питання депутат ЛМР від БПП Григорій Козловський заявив, що відстань від озера до діляки майбутньої забудови – більше кілометра. Відтак він закликав колег підтримати забудовників. Однак депутатам не вистачило двох голосів, щоб погодити це питання: «за» проголосував лише 31 депутат з 33 необхідних.

Депутати ЛМР також підтримали петицію про створення парку з включенням озера Стосіка, яка набрала 500 голосів львів'ян усього за 4 дні.

«Мета нашої петиції зберегти зону озеленення мікрорайону Голоско; створити паркову зону, що охопить існуючу рекреацію та діюче озеро Стосіка; визначити правовий статус озера, повернути його на баланс громади Львова; створити інноваційний громадський простір, облагородити його, зберегти унікальну флору і фауну», – йдеться у тексті е-петиції, яку підтримали 50 депутатів.

Зазначимо, що біля озера Стосіка розташовані ще дві земельні ділянки, які місто планувало продати з аукціону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук