Депутати облради створили Літературний музей у Львові

Головні новини за 18 листопадаІрина Знась, Вікторія Іваскевич, 18 листопада 2014, 11:47 867 2

Депутати Львівської облради під час сесійного засідання 18 листопада підтримали створення комунального закладу ЛОР «Львівський літературний музей». За це рішення проголосували 73 обранці.

Згідно з рішенням облради, управління майном спільної власності ЛОР має затвердити статут комунального закладу «Львівський літературний музей» та запропонувати перелік приміщень, де б міг розміститись культурний заклад.

Також директор департаменту культури ЛОДА Наталія Гамкало, відповідно до рішення ЛОР, має подати облраді концепцію створення музею та проект реалізації рішення.

Нагадаємо, група українських письменників на чолі із Романом Лубківським звертались до Львівської облради з проханням створити «Літературний музей». На його думку найкраще було б розмістити музей у приміщенні палацу Семенських-Левицьких на вул. Пекарській, 102, де зараз діє школа-інтернат для дітей з вадами розвитку, а для школи знайти інше приміщення. Через резонансність питання, дупутати двічі переносили його розгляд на сесії.

Як повідомляв ZAXID.NET, 18 листопада під час сесії ЛОР під стіни облради з пікетом прийшли батьки дітей-інвалідів, які навчаються у школі-інтернаті для неповносправних на вул. Пекарській, 102, у Львові. Люди вимагали не віддавати приміщення навчального закладу під Літературний музей

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук