Діти-інваліди проти письменників

У Львові виник конфлікт через приміщення школи-інтернату для дітей з вадами розвитку

Головні Новини за 04 листопадаВолодимир Рихліцький, 4 листопада 2014, 11:13 257 1

У вівторок, 4 листопада, біля Львівської обласної ради пікетували батьки дітей із львівської школи-інтернату для дітей з вадами розвитку №102, що розташована на вул. Пекарській 19. Люди вийшли на пікет з вимогою, щоб у їхніх дітей не забирали приміщення школи-інтернату.

«Ми вимагаємо, щоб у наших дітей не забирали приміщення школи інтернату. Є такий письменник Роман Лубківськиий, він там вирішив зробити собі музей книги. Подумайте, яка книга варта долі дітей-інвалідів? Їх там вчиться 150. Їх хочуть виселити у колишні казарми, непристосовані для життя. Більшість дітей живуть там і вчаться. Їм потрібне приміщення для навчання і життя», – розповів ZAXID.NET батько четвертокласника, який навчається в інтернаті, Ігор Оркуш.

За його словами, Лубківський наполягає, щоб музей книги був саме в цьому приміщенні через те, що це пам’ятка архітектури, колишній замок.

«Йому пропонували зробити такий музей десь в іншому місці, а він сказав, що крім цього приміщення нічого не бачить і не знає. Це його слова», – зазначив Оркуш.

Зазначимо, що школа-інтернат розташована у колишньому палаці Семенських-Левицьких, будівництво якого завершили у 1849 році. Інтернат для дітей з вадами розвитку існує тут вже понад 70 років. На створенні тут літературного музею наполягає група письменників на чолі із Романом Лубківським. На його думку, дітям у старовинній будівлі затісно і незручно. 

За проханням письменників, це питання внесли у порядок денний обласної сесії.

Щоправда, голова облради Петро Колодій сказав батькам, що сьогодні під час сесії не розглядатимуть питання відселення дітей із цього приміщення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук