Батьки дітей-інвалідів просять ЛОР не віддавати школу-інтернат на Пекарській під музей

СуспільствоІрина Знась, 18 листопада 20141710
Батьки дітей-інвалідів просять ЛОР не віддавати школу-інтернат на Пекарській під музей

18 листопада, під стіни Львівської облради прийшли батьки дітей-інвалідів, які навчаються в школі-інтернаті на вул. Пекарській, 102 у Львові. Вони вимагають не виселяти інтернат із приміщення, де він зараз розташований, аби сторити там Літературний музей.

 «Просимо депутатів не голосувати за те, щоб забрати в дітей-інвалідів приміщення по вул Пекарській. Це старий замок і на нього є багато охочих, - розповіла мати одного із вихованців інтернату, Стефанія Лубкович. - Ми розуміємо, що культуру треба розвивати, але це не той випадок».

З її слів, вихованці інтернату - це особливі діти, і для них там створені всі умови, є чудовий колектив вчителів. Якщо інтернат розформують, а дітей переведуть в інші заклади, це буде велика для них травма.

«Ми не проти створення Літературного музею, але для нього можна знайти інше приміщення",- зазначила Стефанія Лубкович.

Нагадаємо, після звернення письменників та громадських діячів Львова депутати ЛОР внесли на розгляд сесії питання про створення Літературного музею на базі приміщення на вул. Пекарській, 102, де зараз знаходиться школа-інтернат. Однак рішення про створення музею депутати ще не прийняли.

На сьогоднішньому засіданні депутатів ЛОР воно стоїть четвертим у порядку денному сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук