Львівські депутати віддали невідомим садівникам ділянку площею 44 га

ЕкономікаІрина Скіць, 1 жовтня 201510070

Під час пленарного засідання сесії вчора, 30 вересня, депутати Львівської міськради проголосували за відведення садовому кооперативу «Червона калина» земельної ділянки площею 44 га в межах брюховицького лісу. За відповідну ухвалу проголосували 68 депутатів. 

Депутати затвердили СГТ «Червона Калина» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки обмеженої вул. І. Лукасевича – вул. Брюховицька - лісовим масивом Брюховицького лісництва для вирощування сільськогосподарських насаджень.   

Частину земельної ділянки - 0,289 га членам кооперативу віддали в оренду на 10 років. Решту земель виділили для постійного користування. 

Нагадаємо, у червні депутати виділяли у тому ж місці СГТ «Червона калина» ділянку площею 25 га для сільськогосподарських потреб, однак на цю ухвалу наклав вето міський голова, повідомив депутат ЛМР Руслан Валько.

Ще раніше, у кінці квітня «Червоній калині» депутати надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 50 га під житлову забудову, однак знову міський голова наклав вето на ухвалу.

Цікаво, що самі члени товариства не виключали будівництво там житлових будинків. Як повідомляв ZAXID.NET один з членів «Червоної калини», вони прагнуть узаконити землю, і якщо хтось захоче побудувати собі будинок, а хтось обробляти город, то це його справа. 

Ця земельна ділянка колись була в межах села Рясна-Руська і сільська рада ще у 1992 році віддала її в користуванні членів садово-городнього кооперативу «Червона Калина». Тепер ділянка є в межах міста і згідно з генеральним планом, прийнятим у 2010 році, тут передбачалась житлова та комерційна  забудова, а також громадські центри.

Офіційними засновниками СГК «Червона калина» є Богдан Галаз та Надія Горобей. Директор -  Ярослав Мартинів, який стверджує, що в товаристві є кількасот членів, проте повний список садівників наразі не розголошують. До речі, згідно з кодом економічної діяльності СГК «Червона калина» займається «комплексним обслуговування об'єктів». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук