Деревообробники нарікають на брак сировини

Суспільствопромоція, 25 липня 2016, 12:12 341 1

Деревообробники Львівщини відчувають брак сировини. А тому пропонують аукціонні торги проводити у два етапи - спочатку для місцевих виробників, а потім для всіх інших.

«Коли ми живемо на тій території і на території сільської ради рубки наприклад є, то в першу чергу мали би бути забезпечені ті підприємці, які хочуть працювати на території того регіону», – сказав керівник приватного підприємства «ФОП Войт» Тарас Войт.

Через брак сировини підприємства завантажені лише на третину. Водночас вирубка навіть такого сухостою зараз заборонена.

«В лісах сировина гниє, її там дуже багато, а там мехінізми не працюють, ніхто не знає, як її забрати. Воно або зігниє, або привезуть сюди і ми переробимо. Я вважаю, що це є для держави дуже багато», – сказав начальник виробництва ПП «Скіфи» Олег Борис.

Заборону усіх видів рубок виробники вважають популістською. Бо водночас в уряді говорять і про скасування лише торік запровадженого мораторію на експорт лісу. 

«У переробці кругляка працюють багато сфер, які обслуговують станки, паливно-мастильні матеріали. Багато промисловості залучено до обробки лісу. І то буде плюс державі, коли ми будемо переробляти ліс, а не просто вивозити за кордон кругляк», – зазначив заступник директора ПП «Львів-ПАК» Володимир Іванина.

Тому підприємці розробили нове положення про реалізацію сировини і звернулись з ним до Кабміну ще на початку року. 

«Київ нас не розуміє. Вони хочуть працювати і надалі по прямих договорах, вони хочуть дальі працювати на експорт. А ще всі хочуть якогось інвестора зі сторони. А наш інвестор, який вже вклав гроші, продовдує працювати і платити внески», – сказав голова Асоціації деревообробників Львівщини Микола Когут

Натомість свою підтримку деревообробникам Львівщини пообіцяли обласна адміністрація та рада. Меморандум про партнерство і співробітництво вони підписали цього тижня.   

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук