Деревообробники проти повної заборони на вирубку лісу

Суспільствопромоція, 29 вересня 2016, 10:00 319 0

Працівники деревообробної галузі вийшли пікетувати обласну раду. Вони вимагали не накладати мораторію на вирубку лісів терміном на 25 років. Таке рішення, впевнені фахівці, просто знищить їхню галузь.

«За нашими плечима стоять робочі місця. Ми тут з усіх районів зібралися. В кожному з них ми платимо податки, а це наповнення в бюджет», – зазначив підприємець деревообробної галузі Михайло.

Солідарні з пікетувальниками і деякі депутати.

«Якщо заборонити вирубувати ліс, то інвестори цього не сприймуть, бо виходить, що з одного боку їм кажуть приходити і вкладати інвестиції в розвиток переробки деревини, а з іншого боку безвідповідальні політикани хочуть заборонити вирубку лісів», – сказав депутат Львівської обласної ради Анатолій Дайнека.

Також деревообробники закликають до реформ, а не заборон у сфері лісництва. 

«Ми підтримуємо планомірну роботу всього лісового сектору, де є напрацьована програма, напрацьований бізнес, де можна планувати свою роботу і розвивати цю галузь», – пояснив голова асоціації деревообробників Львівщини Микола Когут.

Депутати прийняли постанову щодо затвердження нового положення «Про реалізацію необробленої деревини», яке буде винесене на розгляд Кабміну. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук