Деревообробники вимагають окремих аукціонів для місцевих виробників

Суспільствопромоція, 21 липня 2016, 10:00 355 0

Деревообробники Львівщини вимагають від держави окремих аукціонів для місцевих виробників.  

«Було б добре проводити ці самі аукціонні торги спочатку на місцевому рівні, районному, потім на обласному, а вже тоді на загальноукраїнському. А так виходить, що нашу сировину місцеву нашу купують з інших областей», зазначив директор ТзОВ «Клондайк-Захід» Тарас Скотяк.

Через брак сировини підприємства завантажені лише на третину. Водночас вирубка навіть такого сухостою зараз заборонена. 

«В лісах сировина гниє, її там дуже багато, а там мехінізми не працюють, ніхто не знає, як її забрати. Воно або зігниє, або привезуть сюди і ми переробимо. Я вважаю, що це є для держави дуже багато», сказав начальник виробництва ПП «Скіфи» Олег Борис.

Всихаючого лісу лише на Сколівщині зараз є 6 тисяч гектарів.  

«Був би прибуток і державі, і підприємствам, а так воно просто гниє. Ми не те що масово вирубуємо, не системно, а згідно із матеріалами лісовпорядкування. Є річна лісосіка і ми намагаємось тих норм дотримуватися», пояснив  директор ДП «Славське лісове господарство» Сергій Кокоць.

Заборону усіх видів рубок виробники вважають популістською. Бо кажуть, що це призведе до повної зупинки підприємств і значних ненадходжень у бюджет.  https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=maegrYkTAlKr1qfkfopsNCLgDNo6Fs7vW1NMfLnBIBWveCtDt5fA--xugqGWV2nxznlnR7OGv7jHgOtwKIqT02QHpS0cN0F3C5E=

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук